top of page

O nás

Naši firmu založily tři mladé podnikatelky a postuně se náš tým rozrostl až do dnešní podoby.

 

Znáte nás pod obchodním jménem T2 reality, které zastřešuje naše firmy Times Two s.r.o, Triple Three s.r.o., Forty Four s.r.o., Double Five s.r.o. a Six Square s.r.o.

 

Jsme dynamická a rozvíjející se společnost s cílem poskytovat špičkové služby dle přání našich klientů. Cestu k vysněnému bydlení se Vám snažíme maximálně zjednodušit a zajistit vše od A do Z. Zakládáme si na otevřenosti, respektu a lidském přístupu.

 

Stáli jsme u realizace projektu Unicity Living, který jsme od jeho spuštění v roce 2018 po dobu dvou let spravovali. Projekt se zaměřuje na moderní nadstandardní bydlení a plnění i těch nejnáročnější potřeb nejen mladých lidí. Nyní v projektu Unicity nadále spravujeme byty našich klientů a také dvě z budov. Jsme součástí i dalších projektů, a to v Plzni, Praze a nově také v Pardubicích, Chrudimi a Kolíně.

 

Pomůžeme Vám s koupí bytu, prodejem bytu nebo pronájmem (ať už hledáte či nabízíte). Naše služby zahrnují také správu nemovitostí – správu bytu/domu pro individuální majitele a správu budov pro developery či SVJ. Dále Vám je k dispozici naše profesionální designérka, která Vám ráda zařídí například návrh kuchyně včetně realizace nebo stylové a praktické vybavení celého bytu.

 

V případě, že máte zájem o některou z našich služeb, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo navštivte sekci kontakty. Komunikujeme v češtině, angličtině a hebrejštině.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi

tým T2reality

Lenka Janečková.jpg

LENKA JANEČKOVÁ

Zodpovědná za vedení kanceláře a zprostředkování pronájmů

Tel: +420 725 316 509

Kristýna Černá.jpg

KRISTÝNA ČERNÁ

FINANČNÍ MANAŽER

Zodpovědná za platby a fakturace

bottom of page